AMORTYZATOR TYLNY KOMFORTOWY FOAM CELL +2 CALE 24645FEC

24645FEC

HYUNDAI GALLOPER (1994-2003)

MITSUBISHI PAJERO I (1982-1991)

MITSUBISHI PAJERO SPORT (1998-2008)

723,77 zł
Brutto
Ilość

Opis

AMORTYZATOR TYLNY KOMFORTOWY FOAM CELL +2 CALE (OLEJOWY)

  • Większy rozmiar tłoka 45 mm oraz średnica zewnętrzna 60 mm amortyzatora zapewnia wydajność w każdych warunkach.
  • Ironman Foam Cell zapewnia najlepszą konstrukcję amortyzatorów 4x4 i oferuje 50% więcej oleju, aby zapewnić chłodniejszą pracę.
  • Od tych amortyzatorów można oczekiwać wyjątkowych osiągów zarówno w przypadku pojazdów 4x4 o standardowej, jak i podwyższonej wysokości, a także doskonałej kontroli jazdy i komfortu zarówno na drodze, jak i w terenie.
  • Amortyzatory, zaprojektowane przez inżynierów zawieszenia Ironman 4x4, zostały indywidualnie wykonane komponent po komponencie, aby wyprodukować najlepszy na świecie amortyzator terenowy.
  • Każdy amortyzator Ironman przed zapakowaniem jest testowany pod kątem prędkości siły, aby upewnić się, że wszystkie otrzymane części są jednolite i zgodne ze specyfikacją roboczą.
  • Zastosowano wysokiej jakości materiały, takie jak niemiecki płyn do amortyzatorów Fuchs High temp, japońskie uszczelki wielowargowe NOK.
  • Wymagania dotyczące wytrzymałości i trwałości są zapewnione przez użycie wzmocnionych jednoczęściowych pierścieni oczkowych i trzpieni.
  • Gumowe tuleje amortyzatorów są używane przez Ironman, aby zapewnić maksymalną elastyczność i redukcję niepożądanego obciążenia bocznego i przenoszenia NVH (Noise Vibration Harshness), które często powoduje awarie uszczelnień w amortyzatorach innych marek wykorzystujących poliuretan.

 

Zastosowanie:

Marka i pojazd
Hyundai Galloper (1991-2003)
Mitsubishi Pajero I (1988-1991) - Drążki skrętne z przodu, sprężyny z tyłu.
Mitsubishi Pajero Sport (1998-2008) - Drążki skrętne z przodu, sprężyny z tyłu.

  

Dane techniczne:

Mocowanie: ucho-ucho
Wymiar amortyzatora rozłożonego: 531 mm
Wymiar amortyzatora złożonego: 333 mm
*Wymiary zmierzone w płaszczyznach mocowań

Śledź nas na Facebooku